Flexion:matyti

Aus Wiktionary, dem freien Wörterbuch
Zur Navigation springen Zur Suche springen

matyti (Konjugation) (Litauisch)[Bearbeiten]

matyti

Indikativ
Präsens
esamasis laikas
Imperfekt
būtasis kartinis laikas
Imperfekt der Wiederholung
būtasis dažninis laikas
Futur
būsimasis laikas
matau mačiau matydavau matysiu
tu matai matei matydavai matysi
jis/ji mato matė matydavo matys
mes matome matėme matydavome matysime
jūs matote matėte matydavote matysite
jie/jos mato matė matydavo matys
Imperativ
liepiamoji nuosaka
Konditional
tariamoji nuosaka
Infinitiv
matyčiau matyti
tu matyk matytum
jis/ji matytų
mes matykime matytumėme, matytume
jūs matykite matytumėte, matytute
jie/jos matytų
Partizip Aktiv
Präsens
esamasis laikas
Imperfekt
būtasis kartinis laikas
Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural
Nominativ matąs, matantis matanti matą, matantys matančios matęs mačiusi matę mačiusios
Genitiv matančio matančios matančių matančių mačiusio mačiusios mačiusių mačiusių
Dativ matančiam matančiai matantiems matančioms mačiusiam mačiusiai mačiusiems mačiusioms
Akkustaiv matantį matančią matančius matančias mačiusį mačiusią mačiusius mačiusias
Instrumental matančiu matančia matančiais matančiomis mačiusiu mačiusia mačiusiais mačiusiomis
Lokativ matančiame matančioje matančiuose matančiose mačiusiame mačiusioje mačiusiuose mačiusiose
Imperfekt der Wiederholung
būtasis dažninis laikas
Futur
būsimasis laikas
Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural
Nominativ matydavęs matydavusi matydavę matydavusios matysiąs, matysiantis matysianti matysią, matysiantys matysiančios
Genitiv matydavusio matydavusios matydavusių matydavusių matysiančio matysiančios matysiančių matysiančių
Dativ matydavusiam matydavusiai matydavusiam matydavusiai matysiančiam matysiančiai matysiantiems matysiančioms
Akkustaiv matydavusį matydavusią matydavusius matydavusias matysiantį matysiančią matysiančius matysiančias
Instrumental matydavusiu matydavusia matydavusiais matydavusiomis matysiančiu matysiančia matysiančiais matysiančiomis
Lokativ matydavusiame matydavusioje matydavusiuose matydavusiose matysiančiame matysiančioje matysiančiuose matysiančiose
Partizip Passiv
Präsens
esamasis laikas
Imperfekt
būtasis kartinis laikas
Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural
Nominativ matomas matoma matomi matomos matytas matyta matyti matytos
Genitiv matomo matomos matomų matomų matyto matytos matytų matytų
Dativ matomam matomai matomiems matomoms matytam matytai matytiems matytoms
Akkustaiv matomą matomą matomus matomas matytą matytą matytus matytas
Instrumental matomu matoma matomais matomomis matytu matyta matytais matytomis
Lokativ matomame matomoje matomuose matomose matytame matytoje matytuose matytose
Futur
būsimasis laikas
Halbpartizip
pusdalyvis
Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural Mask. Fem.
Nominativ matysimas matysima matysimi matysimos matydamas matydama
Genitiv matysimo matysimos matysimų matysimų tu matydamas matydama
Dativ matysimam matysimai matysimiems matysimoms jis/ji matydamas matydama
Akkustaiv matysimą matysimą matysimus matysimas mes matydami matydamos
Instrumental matysimu matysima matysimais matysimomis jūs matydami matydamos
Lokativ matysimame matysimoje matysimuose matysimose jie/jos matydami matydamos
Gerund (Adverbialpartizip)
padalyvis
Präsens
esamasis laikas
Imperfekt
būtasis kartinis laikas
Imperfekt der Wiederholung
būtasis dažninis laikas
Futur
būsimasis laikas
matant mačius matydavus matysiant