Flexion:жувати

Aus Wiktionary, dem freien Wörterbuch
Zur Navigation springen Zur Suche springen

жувати (Konjugation) (Ukrainisch)[Bearbeiten]

жувати

Indikativ - Дійсний спосіб
Präsens
Теперішній час
Futur
Майбутній час
я жую жуватиму
ти жуєш жуватимеш
він, вона, воно жує жуватиме
ми жуємо
жуєм
жуватимемо
жуватимем
ви жуєте жуватимете
вони жують жуватимуть
Präteritum - Минулий час
Maskulinum Singular
Чоловічий рід
Femininum Singular
Жіночий рід
Neutrum Singular
Середній рід
Plural
множина
жував жувала жувало жували
Partizipien - причастя
Partizip Präsens Aktiv
Активний дієприкметник теперішнього часу
Adverbialpartizip Präsens
Дієприслівник теперішнього часу
Partizip Präteritum Aktiv
Активний дієприкметник минулого часу
Partizip Präteritum Passiv
Пасивний дієприкметник минулого часу
Unpersönliche Form
Безособова форма
Adverbialpartizip Präteritum
Дієприслівник минулого часу
жуючи жований жовано жувавши
Imperativ - Наказовий спосіб
Präsens
Теперішній час
ти жуй
ми жуймо
ви жуйте