Flexion:mokėti

Aus Wiktionary, dem freien Wörterbuch
Wechseln zu: Navigation, Suche

mokėti (Konjugation) (Litauisch)[Bearbeiten]

mokėti

Indikativ
Präsens
esamasis laikas
Imperfekt
būtasis kartinis laikas
Imperfekt der Wiederholung
būtasis dažninis laikas
Futur
būsimasis laikas
moku mokėjau mokėdavau mokėsiu
tu moki mokėjai mokėdavai mokėsi
jis/ji moka mokėjo mokėdavo mokės
mes mokame mokėjome mokėdavome mokėsime
jūs mokate mokėjote mokėdavote mokėsite
jie/jos moka mokėjo mokėdavo mokės
Imperativ
liepiamoji nuosaka
Konditional
tariamoji nuosaka
Infinitiv
mokėčiau mokėti
tu mokėk mokėtum
jis/ji mokėtų
mes mokėkime mokėtumėme, mokėtume
jūs mokėkite mokėtumėte, mokėtute
jie/jos mokėtų
Partizip Aktiv
Präsens
esamasis laikas
Imperfekt
būtasis kartinis laikas
Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural
Nominativ mokąs, mokantis mokanti moką, mokantys mokančios mokėjęs mokėjusi mokėję mokėjusios
Genitiv mokančio mokančios mokančių mokančių mokėjusio mokėjusios mokėjusių mokėjusių
Dativ mokančiam mokančiai mokantiems mokančioms mokėjusiam mokėjusiai mokėjusiems mokėjusioms
Akkustaiv mokantį mokančią mokančius mokančias mokėjusį mokėjusią mokėjusius mokėjusias
Instrumental mokančiu mokančia mokančiais mokančiomis mokėjusiu mokėjusia mokėjusiais mokėjusiomis
Lokativ mokančiame mokančioje mokančiuose mokančiose mokėjusiame mokėjusioje mokėjusiuose mokėjusiose
Imperfekt der Wiederholung
būtasis dažninis laikas
Futur
būsimasis laikas
Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural
Nominativ mokėdavęs mokėdavusi mokėdavę mokėdavusios mokėsiąs, mokėsiantis mokėsianti mokėsią, mokėsiantys mokėsiančios
Genitiv mokėdavusio mokėdavusios mokėdavusių mokėdavusių mokėsiančio mokėsiančios mokėsiančių mokėsiančių
Dativ mokėdavusiam mokėdavusiai mokėdavusiam mokėdavusiai mokėsiančiam mokėsiančiai mokėsiantiems mokėsiančioms
Akkustaiv mokėdavusį mokėdavusią mokėdavusius mokėdavusias mokėsiantį mokėsiančią mokėsiančius mokėsiančias
Instrumental mokėdavusiu mokėdavusia mokėdavusiais mokėdavusiomis mokėsiančiu mokėsiančia mokėsiančiais mokėsiančiomis
Lokativ mokėdavusiame mokėdavusioje mokėdavusiuose mokėdavusiose mokėsiančiame mokėsiančioje mokėsiančiuose mokėsiančiose
Partizip Passiv
Präsens
esamasis laikas
Imperfekt
būtasis kartinis laikas
Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural
Nominativ mokamas mokama mokami mokamos mokėtas mokėta mokėti mokėtos
Genitiv mokamo mokamos mokamų mokamų mokėto mokėtos mokėtų mokėtų
Dativ mokamam mokamai mokamiems mokamoms mokėtam mokėtai mokėtiems mokėtoms
Akkustaiv mokamą mokamą mokamus mokamas mokėtą mokėtą mokėtus mokėtas
Instrumental mokamu mokama mokamais mokamomis mokėtu mokėta mokėtais mokėtomis
Lokativ mokamame mokamoje mokamuose mokamose mokėtame mokėtoje mokėtuose mokėtose
Futur
būsimasis laikas
Halbpartizip
pusdalyvis
Mask. Singular Fem. Singular Mask. Plural Fem. Plural Mask. Fem.
Nominativ mokėsimas mokėsima mokėsimi mokėsimos mokėdamas mokėdama
Genitiv mokėsimo mokėsimos mokėsimų mokėsimų tu mokėdamas mokėdama
Dativ mokėsimam mokėsimai mokėsimiems mokėsimoms jis/ji mokėdamas mokėdama
Akkustaiv mokėsimą mokėsimą mokėsimus mokėsimas mes mokėdami mokėdamos
Instrumental mokėsimu mokėsima mokėsimais mokėsimomis jūs mokėdami mokėdamos
Lokativ mokėsimame mokėsimoje mokėsimuose mokėsimose jie/jos mokėdami mokėdamos
Gerund (Adverbialpartizip)
padalyvis
Präsens
esamasis laikas
Imperfekt
būtasis kartinis laikas
Imperfekt der Wiederholung
būtasis dažninis laikas
Futur
būsimasis laikas
mokant mokėjus mokėdavus mokėsiant