Flexion:кашляти

Aus Wiktionary, dem freien Wörterbuch
Zur Navigation springen Zur Suche springen

кашляти (Konjugation) (Ukrainisch)[Bearbeiten]

кашляти

Indikativ - Дійсний спосіб
Präsens
Теперішній час
Futur
Майбутній час
я кашляю кашлятиму
ти кашляєш кашлятимеш
він, вона, воно кашляє кашлятиме
ми кашляємо
кашляєм
кашлятимемо
кашлятимем
ви кашляєте кашлятимете
вони кашляють кашлятимуть
Präteritum - Минулий час
Maskulinum Singular
Чоловічий рід
Femininum Singular
Жіночий рід
Neutrum Singular
Середній рід
Plural
множина
кашляв кашляла кашляло кашляли
Partizipien - причастя
Partizip Präsens Aktiv
Активний дієприкметник теперішнього часу
Adverbialpartizip Präsens
Дієприслівник теперішнього часу
Partizip Präteritum Aktiv
Активний дієприкметник минулого часу
Partizip Präteritum Passiv
Пасивний дієприкметник минулого часу
Unpersönliche Form
Безособова форма
Adverbialpartizip Präteritum
Дієприслівник минулого часу
кашляючи кашлявши
Imperativ - Наказовий спосіб
Präsens
Теперішній час
ти кашляй
ми кашляймо
ви кашляйте