Flexion:дати

Aus Wiktionary, dem freien Wörterbuch
Zur Navigation springen Zur Suche springen

дати (Konjugation) (Ukrainisch), unregelmäßig[Bearbeiten]

дати

Indikativ - Дійсний спосіб
Präsens
Теперішній час
Futur
Майбутній час
я дам
ти даси
він, вона, воно дасть
ми дамо
ви дасте
вони дадуть
Präteritum - Минулий час
Maskulinum Singular
Чоловічий рід
Femininum Singular
Жіночий рід
Neutrum Singular
Середній рід
Plural
множина
дав дала дало дали
Partizipien - причастя
Partizip Präsens Aktiv
Активний дієприкметник теперішнього часу
Adverbialpartizip Präsens
Дієприслівник теперішнього часу
Partizip Präteritum Aktiv
Активний дієприкметник минулого часу
Partizip Präteritum Passiv
Пасивний дієприкметник минулого часу
Unpersönliche Form
Безособова форма
Adverbialpartizip Präteritum
Дієприслівник минулого часу
даний дано давши
Imperativ - Наказовий спосіб
Futur
Майбутній час
ти дай
ми даймо
ви дайте