Flexion:варити

Aus Wiktionary, dem freien Wörterbuch
Zur Navigation springen Zur Suche springen

варити (Konjugation) (Ukrainisch)[Bearbeiten]

варити

Indikativ - Дійсний спосіб
Präsens
Теперішній час
Futur
Майбутній час
я варю варитиму
ти вариш варитимеш
він, вона, воно варить варитиме
ми варимо
варим
варитимемо
варитимем
ви варите варитимете
вони варять варитимуть
Präteritum - Минулий час
Maskulinum Singular
Чоловічий рід
Femininum Singular
Жіночий рід
Neutrum Singular
Середній рід
Plural
множина
варив варила варило варили
Partizipien - причастя
Partizip Präsens Aktiv
Активний дієприкметник теперішнього часу
Adverbialpartizip Präsens
Дієприслівник теперішнього часу
Partizip Präteritum Aktiv
Активний дієприкметник минулого часу
Partizip Präteritum Passiv
Пасивний дієприкметник минулого часу
Unpersönliche Form
Безособова форма
Adverbialpartizip Präteritum
Дієприслівник минулого часу
варячи варений варено варивши
Imperativ - Наказовий спосіб
Präsens
Теперішній час
ти вари
ми варімо
варім
ви варіть